İade Politikası

KARİYERPROF İADE POLİTİKASI

Denemekten çekinme lütfen. Bu iade politikası kapsamında, 15 gün içinde hiç bir açıklama yapmadan iadeni isteyebilirsin.

KariyerProf bir IntroMoney Teknoloji A.Ş. ürünüdür ve tüm hakları IntroMoney Teknoloji A.Ş. ve Cenk Tükel’e aittir. Üyelik ve Kullanım Şartları sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Eğer eğitimin sana uygun olmadığını düşünürsen, satın alma gününden sonra 15 gün içinde para iadesi talep edebilirsin ve hiç sorgusuz iade edilir.

Paranın iadesi, ödeme yaptığın kredi kartına yatar. Eğer, bankadan ödeme yaptı isen, ödeme yaptığın banka hesabına yatar. 

Ödemeler, hangi kredi kartından tahsil edildi veya hangi banka hesabından yatırıldı ise, o karta veya hesaba iade edilir.

Süreç çalışması gerektiği için, iadenin yatması 15 iş gününü bulabilir.

İade talebinde bulunduğunda, ürünü iade etmen gerekir bu yüzden de:

  • Online programa ve diğer kaynaklara (KariyerProf Kulübü gibi) erişimin kaldırılır.
  • Programın bir parçası olan, program süresince yüklediğin tüm rehber, özel kaynak, çalışma dökümanı gibi döküman ve kaynakları silmen istenir. Bu konuda sana güveniyoruz, iade talebinden sonra o kaynakları hiç almamış gibi silmeni bekliyoruz Bu kaynakların başkalarıyla paylaşılması zaten kanunlara aykırıdır.

Kontak / İletişim bölümünden veya [email protected] adresine iade talep eden, kayıt ismini ve hangi eğitim olduğunu belirten bir e-posta yollaman yeterli.

Para iadesi hakkında KariyerProf’a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [email protected] e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu İade Politikası uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.